Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Rechthouder
Bandage in soepele elastische stof
Afgewerkt met zachte binnenzijde
Soepel draagcomfort
Geen bewegingsbeperkingen
Onderhoud: wasbaar 40°C (velcro sluiten)
Sluiting: regelbare velcro voorzijde
Kleur: wit
1 - Kind < 60 cm
2 - Kind < 70 cm
3 - Volwassene < 80 cm
4 - Volwassene < 90 cm
5 - Volwassene < 100 cm
6 - Volwassene < 120 cm
Houdingscorrectie
50% PA, 50% PES
| CNK | 0494997 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 174 mm |
| Lengte | 180 mm |
| Diepte | 94 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |