Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Als u lekker actief bezit bent, help zwakke gewrichten dan een handje met de FUTURO™ Enkelbandage. Deze enkelbrace is gemaakt van een materiaalmix die voor matige druk zorgt. Deze ondersteuning wikkelt u eenvoudig, snel en veilig om de enkel en met de verstelbare band kunt u de druk aanpassen. Blijf op de been en blijf meedoen; de FUTURO™ Enkelbandage zorgt voor de steun die u zoekt.
Ondersteunt en tilt de voetboog op. Zorgt voor compressie en verzachtende warmte. Verstelbare band voor een goede pasvorm en ondersteuning. Zachte, ademende materialen.
Nylon, Rubber, Polyester, Spandex
Small (18,0 > 20,5 cm)
Stop het gebruik en raadpleeg een arts bij ongemak of pijn, of als de pijn/het ongemak aanhoudt of verergert
| CNK | 2251650 |
|---|---|
| Organisaties | 3M Belgium |
| Merken | 3M, Futuro |
| Breedte | 98 mm |
| Lengte | 189 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |