Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Polsbandage - lichte steun
Soepele elastische stof
Zacht afgewerkte binnenkant
Sluiting: regelbare velcro
Breedte: 6,5 cm
Posttraumatisch
• Contusie
• Lichte distorsie
Fractuur (secundair)
Overbelasting
Preventie
14% ED, 86% CV
| CNK | 1613702 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |