Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
BOTA PODO 28 HALLUX VALGUS NACHTCORRECTOR
Harde kunststof met zachte siliconen binnenbekleding
en regelbare sluiting
Nachtcorrector verhindert stappen
Kleur: beige
Verpakking: per stuk
Uitvoering: links of rechts
Hallux valgus
SEMI RIGID PLASTIC, VELCRO, POLYMER GEL, SIMULATED LEATHER
Het Bota podologieassortiment bevat een compleet gamma voetverzorgingsartikelen. De artikelen uit siliconengel bevatten minerale oliën welke de behandelde zone verzachten. Deze mogen niet rechtstreeks op een open wonde aangebracht worden.
Onderhoud:
artikelen uit siliconengel kunnen gewassen worden met een zacht wasprodukt (Renovelastic), goed spoelen, laten drogen en eventueel met talkpoeder bestrooien.
| CNK | 2731768 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 225 mm |
| Lengte | 132 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |