Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Enkelbandage
Anatomische pasvorm, optimal fi t
Zeer stevig multi-elastisch (3D) ademend breiwerk
Extra soepele boven- en onderrand
Bilaterale retromalleolaire steun door siliconenkussens
In elke sportschoen draagbaar
Kleur: beige, wit, zwart
Posttraumatisch
• Distorsie
• Oedeem
• Enkelbandletsel
• Fractuur (secundair)
Postoperatief
Artrose
Infl ammatoir reumatisch lijden
Overbelasting
Preventie
82% PA, 18% EA
| CNK | 2898815 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 145 mm |
| Lengte | 324 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |