Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
High-tech rugbrace - optimal fi t
Stevig multi-elastisch (3D) ademend breiwerk
2 soepele baleinen
Lichte steun zonder bewegingsbeperking
Gemakkelijk aantrekbaar door
velcrosluiting met handgreep
Snit: anatomische pasvorm
Sluiting: regelbare velcro - vooraan (midden)
Uitvoering: H voor 16 cm / rug 24 cm
Kleur: grijs, zwart
Posttraumatisch
Artrose
Infl ammatoir reumatisch lijden
Overbelasting
Lumbago/lumbo-ischialgie
Osteoporose
Instabiliteit
Postoperatief
Musculaire insuffi ciëntie
47% PA, 30% CO, 23% LYCRA
De gordel aantrekken, met behulp van de handzak aan de linkerkant
| CNK | 2585917 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 180 mm |
| Lengte | 302 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |