Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De speciale akoestische filters in de WorkSafe-oordoppen bieden een extra zware demping die de schadelijke geluiden van gereedschappen tegenhoudt. Het geluid wordt gereduceerd tot een veilig niveau waar je probleemloos acht uur in kunt verblijven. Dankzij de filters is het nog steeds mogelijk om een gesprek te voeren en alle veiligheidsgeluiden te horen.
Bouw oordoppen voor elke klus; dempend en comfortabel.
Inhoud:
| CNK | 3263910 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | Labophar |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 98 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |