Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Door het dragen van oordoppen tijdens de vliegreis wordt de hinderlijke druk op het trommelvlies gereguleerd. De filters werken als een ventiel en zorgen voor een geleidelijk en constant drukevenwicht tussen de lucht en je middenoor. Daarnaast zorgen de vliegoordoppen voor een lichte demping van omgevingsgeluid. Met de FlyFit-oordopjes ben je verzekerd van een ontspannen vliegreis en een relaxed begin van je vakantie.
Drukregulerende oordoppen
| CNK | 3263852 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | Labophar |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 98 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |