Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Alpine Pluggies Kids-oordopjes beschermen het gevoelige gehoor van kinderen van 3 tot 12 jaar. Ze bieden bescherming tegen schadelijke geluiden bij feesten, optochten, concerten en autoraces. Daarnaast voorkomen de oordoppen dat water het oor binnendringt tijdens zwemmen, douchen of watersporten. Geluidsdempend in een rumoerige klas en tijdens vliegreizen reguleren de oordoppen de druk op het trommelvlies, wat oorpijn bij opstijgen en landen voorkomt. Een multifunctionele oordop!
Oordopjes voor kinderen tegen water, geluid & luchtdruk.
Inhoud:
| CNK | 3263878 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | Labophar |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 97 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |