Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Normale steun
Anatomische pasvorm
Mousse bekleed met katoen
Huidvriendelijk materiaal
Sluiting: regelbare velcro
Uitvoering: H 6-8-10-12 cm
Kleur: beige
Artrose
Cervicobrachialgieën
Posttraumatisch
Whiplash
Postoperatief
100% CO + PU schuim
| CNK | 1066844 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 124 mm |
| Lengte | 324 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |