Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
GEHWOL voetbaden helpen tegen pijnlijke, branderige en transpirerende voeten. Ze stimuleren vermoeide voeten er laten het lastige branderige gevoe in de voeten verdwijnen. Eeltplekken en eksterogen worden week gemaakt. De huid wordt tot diep in de poriën gereinigd; ze blijft sterk en soepel. GEHWOL voetbad deodoriseert duurzaam. Natuurlijke etherische oliën van lavendel, rozemarijn en tijm bevorderen de doorbloeding. De voeten blijven langere tijd warm en worden tevens gestimuleerd.
Pijnlijke, branderige en transpirerende voeten
Sodium Carbonate, Aqua (Water), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Laureth Sulfate, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Propylene Glycol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Oil, Thymol, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Glycerin, Beta-Caryophyllene, Camphor, Carvone, Eucalyptus Globulus Oil, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Terpineol, CI 74160
Meng 1 eetlepel (ca. 20 g) GEHWOL Voetbad in 4 liter warm water en baadt de voeten daarin 10-15 minuten.
Neem de dubbele hoeveelheid GEHWOL voetbad bij sterke eeltvorming en eksterogen.
| CNK | 1265446 |
|---|---|
| Organisaties | Mannavita |
| Merken | Gehwol |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 92 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |