Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
GEHWOL Voetbad helpt bij pijnlijke, vermoeide en zweterige voeten. Het revitaliseert vermoeide voeten en elimineert vervelende pijn. Eelt, blaren en likdoorns worden verzacht. De huid wordt tot in de poriën gereinigd en blijft resistent en glad. GEHWOL Voetbad werkt langdurig geurverdrijvend. Natuurlijke etherische oliën van lavendel, rozemarijn en tijm bevorderen de bloedsomloop. De voeten worden grondig verwarmd en gerevitaliseerd. Door de voeten vervolgens te behandelen met GEHWOL verzorgende FOOTDEO of GEHWOL Balm wordt het effect versterkt.
Zweetvoeten
Sodium Carbonate, Aqua (Water), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Laureth Sulfate, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Propylene Glycol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Oil, Thymol, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Camphor, Pinus Mugo (Pine) Leaf Oil, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Geraniol, Limonene, Linalool, CI 74160
Meng 1 eetlepel (ca. 20 g) GEHWOL Voetbad in 4 liter warm water en baadt de voeten daarin 10-15 minuten.
Neem de dubbele hoeveelheid GEHWOL voetbad bij sterke eeltvorming en eksterogen.
| CNK | 3687043 |
|---|---|
| Organisaties | Consulta Belgium |
| Merken | Gehwol |
| Breedte | 90 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |