Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Eucerin pH5 Soft Shower is een zeepvrije formule voor de milde, maar doeltreffende reiniging van de gevoelige huid. De combinatie van pH5-citraatbufferen extra milde oppervlakte-actieve stoffen beschermt de enzymactiviteit van de huid, behoudt zijn barrièrefunctie en zorgt dat deze niet uitdroogt.
Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Myreth Sulfate, Lauryl Glucoside, Citric Acid, Sodium Chloride, Methylpropanediol, Panthenol, Pantolactone, Sodium Citrate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Benzoate, Parfum
| CNK | 3893567 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 84 mm |
| Diepte | 221 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |