Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Eskimo®-3 Liquid is rijk aan omega 3-vetzuren. 5 ml per dag bevat voldoende EPA en DHA (minstens 250 mg) ter ondersteuning van de hartfunctie. 5 ml levert ook voldoende DHA (minstens 250 mg) ter ondersteuning van de hersenfunctie en het gezichtsvermogen.
Goed voor de hart- en hersenfunctie
Hooggedoseerde omega 3-vetzuren in vloeibare vorm
Eskimo-3 210ml 4617 Metagenics is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
| Ingrediënt | Vorm | Hoeveelheid | % RI |
| Omega 3-vetzuren | |||
| EPA (eicosapentaeenzuur) | 750 mg | ||
| DHA (docosahexaeenzuur) | 500 mg | ||
| Vitamine E | D-alfa-tocoferylacetaat | 13 mg | 108 %* |
omega 3-vetzuren kunnen een invloed hebben op het effect van orale antistollingsmiddelen. Een tekort aan omega 3-vetzuren aanvullen is echter wel aanbevolen.
5 ml (= 1 koffielepel) per dag
| CNK | 2411205 |
|---|---|
| Organisaties | Metagenics Belgium |
| Merken | Metagenics |
| Breedte | 153 mm |
| Lengte | 70 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 210 |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Lactosevrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |