Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Een aluminium gecoate plastic film verpakt in een plastic verpakking met bedrukte illustraties. Goudkleurig aan de ene kant, zilverkleurig aan de andere kant. De deken helpt onderkoeling voorkomen, helpt bij het voorkomen van een shock na een ongeval en beschermt de gewonde tegen wind en vocht. De Emergency Blanket is bedoeld voor gebruik bij eerste hulp.
onderkoeling, shock na een ongeval, wind en vocht
210 x 160 cm
Film Vacuümgealuminiseerd PET (Polyethyleentereftalaat)
Verpakking PP (polypropyleen)
1) Leg de zilverige zijde aan de binnenkant
2) Bedek het gezicht niet
3) Bescherm tegen wind en vocht
4) Houd uit de buurt van vuur
| CNK | 4232153 |
|---|---|
| Organisaties | Firstaid 4 all BV |
| Merken | Cederroth |
| Breedte | 105 mm |
| Lengte | 75 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |