Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Draagband - zware uitvoering
Ceintuur: elastisch materiaal zonder irriterende naden
met zachte bilriempjes
Scrotumzakje: elastisch breiwerk met microvezel
Maat wordt bepaald door heupomtrek
Snit: anatomische pasvorm
Sluiting: instapmodel
Uitvoering: H 8 cm
Kleur: grijs
Scrotale steun
41% PA, 13% CO, 16% microfiber, 3% EA, 27% EA
| CNK | 1382613 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 219 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |