Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
ARKOCAPS® WILDE KASTANJE is een voedingssupplement. Het poeder van het zaad van Wilde kastanje helpt om een comfortabele circulatie en lichte benen te behouden.
Comfortabele circulatie - Behouden van lichte benen
Arkocaps Wilde Kastanje Plantaardig 45 is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Ingrediënten
Gemiddelde voedingsinformatie
| Voor 3 capsules | |
|---|---|
| Poeder van Wilde kastanjezaad | 1125 mg |
Orale toediening.
Bestemd voor volwassenen.
3 capsules per dagin te nemen met een groot glas water tijdens de maaltijden.
| CNK | 1343334 |
|---|---|
| Organisaties | Arkopharma |
| Merken | Arkocaps, Arkogelules, Arkopharma |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 83 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |