Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Arkocaps® Venkel is een voedingssupplement. De venkelvrucht vergemakkelijkt de spijsvertering en bevordert een goede darmwerking.
Dankzij zijn unieke knowhow, restitueert Arkopharma 100 % van de werkzame bestanddelen van Venkel,die in synergie werken met het grootste respect voor uw lichaam.
Spijsvertering
*Oorsprong EU/niet-EU
Gemiddelde voedingsinformatie
| Voor 3 capsules | |
|---|---|
| Poeder van Venkelvrucht | 1170 mg |
Orale toediening.
Vanaf 12 jaar.
3 capsules per dag in te nemen bij de maaltijd met een groot glas water.
| CNK | 1343086 |
|---|---|
| Organisaties | Arkopharma |
| Merken | Arkocaps, Arkogelules, Arkopharma |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 43 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |