Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Arkocapsules® Sojalecithine is een voedingssupplement.
Metabolisme
| Voor 3 capsules | |
|---|---|
| Sojalecithine | 1290 mg |
| Fosfolipidenconcentratie | 774 mg |
Niet aanbevolen tijdens de zwangerschap en borstvoeding bij afwezigheid van voldoende gegevens.
Bestemd voor volwassenen.
| CNK | 1383751 |
|---|---|
| Organisaties | Arkopharma |
| Merken | Arkogelules , Arkocaps , Arkopharma |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 127 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |