Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Arkocaps® Kersensteel is een voedingssupplement. Kersensteel bevordert de eliminatie van water.
Dankzij zijn unieke knowhow, restitueert Arkopharma 100 % van de werkzame bestanddelen van Kersensteel,die in synergie werken met het grootste respect voor het lichaam.
Urinair comfort
Vegan
Detail van ingrediënten
Gemiddelde voedingsinformatie
| Voor 4 capsules | |
|---|---|
| Poeder van de bloemsteel van de vrucht van de kriekenboom | 1400 mg |
Niet aanbevolen voor zwangere vrouwen.
Bestemd voor volwassenen.
| CNK | 1343599 |
|---|---|
| Organisaties | Arkopharma |
| Merken | Arkocaps, Arkogelules, Arkopharma |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |