Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Druppels voor oraal gebruik, oplossing. 100ml
Hamamelis-Homaccord druppels is een homeopathischgeneesmiddel dat wordt toegepast bij veneuze stuwing;
variceus eczeem; tromboflebitis, varices.
De actieve bestanddelen in 100 g oplossing zijn:Hamamelis virginiana D2, Hamamelis virginiana D30,
Hamamelis virginiana D200 àà 0,8 g; Carduus marianus
D6, Carduus marianus D30, Carduus marianus D200 àà
0,2 g.
Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: Aqua purificata,
Ethanolum.
Bevat 35 % v/v ethanol
Er zijn geen omstandigheden bekend waarbij uHamamelis-Homaccord druppels niet mag gebruiken.
Tenzij anders voorgeschreven:Dosering voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar:
3 x daags 10 druppels.
Bij acute klachten elke 15 minuten 10 druppels,
gedurende
een periode van maximaal 2 uur.
Dosering voor kinderen:
Kinderen van 6-12 jaar: 3 x daags 7 druppels.
Bij acute klachten elke 15 minuten 7 druppels,
gedurende
een periode van maximaal 2 uur.
Kinderen van 2-6 jaar: 3 x daags 5 druppels.
Bij acute klachten elke 15 minuten 5 druppels,
gedurende
een periode van maximaal 2 uur.
| CNK | 0458059 |
|---|---|
| Organisaties | Heel Belgium |
| Merken | Heel |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |