Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Het Gutsy Skin & Coat supplement voor honden heeft als doel te zorgen voor een glanzende vacht, tegen haaruitval en betere huidherstel. Het supplement is een soft chew dat gebruiksvriendelijk is en toegediend kan worden als een snoepje.
Vacht - Haaruitval - Huidherstel
Per Chew:
Actieve stoffen:
| Visolie | 125 mg |
| Geïnactiveerde gist | 112.5 mg |
| Algenmeel (gehydrolyseerd) | 102.5 mg |
|
Postbiotica: - Gist |
97.5 mg |
Additieven:
| Vitamine A | 859 IE |
| Vitamine D3 | 93 IE |
| Biotine | 2.1 |
| L-Lysine, monohydrochloride | 7.8 |
| DL-Methionine | 7.8 |
Inactieve stoffen:
Aardappelproduct, Insectenmeel, Glycerine, Vismeel, Erwtenmeel, Veldbonenmeel, Plantaardige olie, Fosfor
| Gewicht hond | Aantal Chews per dag |
| <10 kg | 1 |
| 10 - 20 kg | 2 |
| 20 - 30 kg | 3 |
| 30 - 40 kg | 4 |
| CNK | 4828448 |
|---|---|
| Organisaties | Sustainable Pet Food |
| Merken | Gutsy |
| Breedte | 91 mm |
| Lengte | 89 mm |
| Diepte | 91 mm |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |