Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Effecten
Draagt bij tot elastische bloedvaten.
Draagt bij tot de instandhouding van normale botten.
Fytobell Vitamine K2 Forte Caps 30 is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Ingrediënten
1 capsule bevat:
Menaquinon sojaolieoplossing (1500 ppm) = 45 µg vitamine K2
Cholecalciferol (vitamine D) 5 µg
Visolie (18% EPA en 12% DHA)
gelatine
geleermiddel: glycerine
kleurstoffen: titaanoxide E171 en ijzeroxide E172
Gebruikswijze
1 capsule per dag tijdens de maaltijd met wat water.
1 capsule = 100% ADH vitamine K2 en 100% ADH vitamine D.
| CNK | 2595858 |
|---|---|
| Organisaties | Fytobell |
| Merken | Fytobell |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 44 mm |
| Diepte | 71 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |