Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Slagwoorden: Actief foliumzuur + choline
Biologisch actieve vorm van foliumzuur met hoge biobeschikbaarheid aangevuld met choline.
Zwangerschap - Vermoeidheid - Immuunsysteem
Folic Plus Tabl 90 Nutrisan is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Ingrediënten per tablet:
| Choline (choline L-bitartraat) | 150 mg |
| Foliumzuur ((6S)-5-methyltetrahydrofoliumzuur, glucosaminezout) | 400 mcg (200%*) |
Ingrediënten:choline L-bitartraat, vulstof (microkristallijne cellulose), antiklontermiddelen (magnesiumzouten van vetzuren en siliciumdioxide), (6S)-5-methyltetrahydrofoliumzuur glucosaminezout (Quatrefolic®). *RI: Referentie-Inname
De dagelijkse aanbevolen dosis niet overschrijden. Folic Plus is een voedingssupplement en mag niet als vervanging worden gebruikt van een gevarieerde, evenwichtige voeding en van een gezonde levensstijl. Koel en droog bewaren. Buiten het bereik van kinderen houden. Raadpleeg voor gebruik uw arts of apotheker in geval van zwangerschap of borstvoeding.
1 tablet per dag.
| CNK | 4826475 |
|---|---|
| Organisaties | Nutrisan |
| Merken | Nutrisan |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 90 tabs |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |