Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
XOS (xylo-oligosachariden) is dé nieuwe voedingsvezel. Het is uniek ten opzichte van alle andere vezelproducten, omdat het al bij heel lage dosering ingezet kan worden. Het is geschikt om je vezelinname snel en eenvoudig te verhogen.
Vezels
Fibropur Xos Caps 90 Bonusan is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Dit product is vochtgevoelig. Goed afgesloten, droog en bij kamertemperatuur bewaren.
Per 2 capsules:
| Xylo-oligosachariden (XOS) | 975 mg |
Ingrediënten:
XOS (xylo-oligosachariden), capsulewand (hydroxypropylmethylcellulose).
Dagelijks 2 tot 4 capsules tijdens of vlak na de maaltijd innemen. Aanbevolen dosering niet overschrijden. Bij slikproblemen mag de capsule geopend worden.
| CNK | 4740544 |
|---|---|
| Organisaties | Bonusan |
| Merken | Bonusan |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan, Vegetarisch, Zonder bewaarmiddelen, Zonder gist, Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |