Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Deze oogschaduws in matte en parelmoer tinten versterken de look en accentueren alle oogkleuren.
De ultrazachte en comfortabele textuur zorgt voor een perfecte fixatie en voorkomt dat de oogschaduw in de plooien van het ooglid terechtkomt.
Deze tinten met zeer zuivere pigmenten met een hoge tolerantie kunnen alleen of in combinatie worden gebruikt om de ogen op te fleuren en alle make-upwensen te bevredigen, van de meest nude tot de meest verfijnde.
Talk, mica, synthetisch fluorflogopiet, octyldodecylstearoylstearaat, ethylhexylpalmitaat, silica, zinkstearaat, tinoxide, aluminiumoxide, kaolien, Luffa cylindrica-zaadolie, methicon, tocoferylacetaat, lauroyllysine, tocoferol; kan +/- bevatten: CI 77499 (ijzeroxiden), CI 77891 (titaniumdioxide), CI 77492 (ijzeroxiden), CI 77491 (ijzeroxiden), CI 77742 (mangaanviolet), CI 77007 (ultramarijnen), CI 77510 (ijzerferrocyanide) (FAP10/3)
Lichte kleuren worden onder het wenkbrauwbot en in de binnenste ooghoeken aangebracht om de blik op te helderen, donkere kleuren worden naar buiten toe aangebracht om de ogen groter te laten lijken.
| CNK | 3605128 |
|---|---|
| Organisaties | Pharmaboulevard |
| Merken | Eye Care |
| Breedte | 52 mm |
| Lengte | 52 mm |
| Diepte | 13 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 2.5 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |