Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcool, Urea, Hydrogenated Coco-Glycerides, Caprylic/Capric Triglyceride, Octy/dodecanol, Butyrospermum Parki Butter, Sodium Lactate, Glyceryl Stearate SE, Ceramide NP, Lactic Acid, Arginine HCL, Sodium PCA, Cholesteral, Helianthus Annuus Seed Oil, Alanine, Carnitine, Glycine, Sodium Chloride, Dimethicone, Tapioca Starch, Chondrus Crispus Extract, Sodium Cetearyl Sulfate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Decylene Glycol, Phenoxyethanol, Pentylene Glycol
| CNK | 4111746 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 94 mm |
| Lengte | 94 mm |
| Diepte | 94 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 450 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |