Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Een milde, maar doeltreffende crème voor lichaam en gezicht die de natuurlijke afweer van de huid activeert.
Eigenschappen pH huidneutraal, ook verkrijgbaar als versie zonder parfum, zonder kleurstoffen
Aqua, Glycerin, Panthenol, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Alcohol Denat., Glyceryl Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate SE, Triisostearin, Citric Acid, Sodium Citrate, Penalnery Acetate, Sodium Cetearyi Sulfate, Dimethicone, Carbomer, Sodium Hydroxide, Pentylene Glycol
Eucerin pH5 Crème dagelijks aanbrengen voor 24 uur lange bescherming en een fluweelzachte huid.
| CNK | 3422540 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 94 mm |
| Lengte | 94 mm |
| Diepte | 94 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 450 ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |