Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Een rijke, niet vette vochtinbrenger helpt de terugkeer van een droge, jeukende huid voorkomen. Kalmeert en verzacht de huid.
Als aanvullende verzorging bij atopisch eczeem.
Aqua, Glycerin, Cetyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Colloidal Oatmeal, Dimethicone, Methylpropanediol, PEG-40 Stearate, Carbomer, Polyglyceryl-2 Caprate, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Benzyl Alcohol, Decylene Glycol, Piroctone Olamine
Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar
| CNK | 2165959 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 187 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |