Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Een unieke moisturizer die zorgt voor intensieve hydratatie gedurende 24 uur voor een gedehydrateerde, gevoelige huid.
Eigenschappen zonder parfum, zonder parabenen, niet-comedogeen, trekt snel in, uitstekende basis voor make-up
Aqua, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Synthetic Beeswax, Glyceryl Stearate Citrate, Distarch Phosphate, Octyldodecanol, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Biotin, Tocopheryl Acetate, Pantolactone, Glycine, Alanine, Carbomer, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol
Masseer het product 's ochtends en 's avonds zacht in op het gezicht, de hals en de decolleté.
| CNK | 3235678 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 65 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |