Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
100% zuiver water voor verneveling. Kan gebruikt worden voor verfrissing van de huid, gelaat en mond.
Bevat geen bewaarmiddelen noch therapeutische bestanddelen.
Verstuiver met inert drijfgas die een zachte en continue microdiffusie verzekert.
De spray kan in alle richtingen gebruikt worden.
100% zuiver water conform pH Eur VI.
| CNK | 2648913 |
|---|---|
| Organisaties | EPS DISTRI |
| Merken | Eco Pharma Supply |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |