Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
DermaPlast® EFFECT Likdoorn.
Hydrocolloïde kussen verweekt de verhoornde opperhuid van de likdoorn; onmiddelijke druk-en pijnvermindering.
Voor vochtige wondbehandeling; hydrocolloïde pleisters zijn geschikt voor schaafwonden en kleine snijwonden, ook voor koortsblaasjes en om blaren en likdoorns te voorkomen en te behandelen.
Hydrocolloïde wondpleisters: Transparant (contrôle op de genezing), bevordert de genezing, voorkomt de vorming van een korst, waterbestendig.
Voor een optimale wondgenezing wordt de hydrocolloïdepleister zolang op de wond gelaten tot deze vanzelf loslaat.
| CNK | 3547346 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 18 mm |
| Lengte | 73 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 7 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |