Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
DermaPlast® ACTIVE Hot&Cold. Herbruikbaar gelcompres
Voor het koelen en verwarmen van letsels en voor de verlichting van pijn.
Het gelkussen kan zich aanpassen aan verschillende delen van het lichaam en past in de meegeleverde non-woven hoes. Houdbaarheid: 5 jaar.
Hot/Cold is een herbruikbaar gelkompres dat kan gebruik worden voor:• Koude behandeling: lokaal pijnverzachtend, gaatzwellingentegen(ex. acute ontsteking van de gewrichten en spieren, hematomen en tandpijn…) • Warmte behandeling: lokaal doorbloedingsbevorderend, en ontspannend(bv. spierpijn, rugpijnen menstruatieklachten….)
| CNK | 3567781 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 129 mm |
| Lengte | 185 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |