Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Locaties lijst
De apotheek zal gesloten zijn van maandag 06/04 tot en met zaterdag 11/04. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Massagegel voor het tandvlees, te gebruiken in geval van irritaties en letsels van de mond en vanaf de opkomst van de eerste tandjes van de zuigeling.
Verzacht geïrriteerd tandvlees bij pijnlijke doorkomende tandjes.
Actieve bestanddelen: Kamille (ontstekingsremmend), Valeriaan (verzachtend), Propolis (antibacterieel).
| CNK | 2232866 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires Gilbert Benelux |
| Merken | Gilbert |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 111 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 25 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |