Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Corega Ultimate All-in 1 is een alles-in-één kleefcrème voor uw (gedeeltelijk of volledige) gebitsprothese. Het biedt de sterkste fixatie binnen het Corega gamma, bevat Corega's sterkste bijtkracht technologie, sluit voedseldeeltjes buiten, biedt comfort en is makkelijk aan te brengen met de nauwkeurige doseertuit.
Het is belangrijk om uw kunstgebit goed te verzorgen. Zorg ervoor dat u uw prothese dagelijks schoonmaakt met een speciaal reinigingsmiddel. Corega-reinigingsassortiment helpt hardnekkige vlekken te verwijderen en doodt 99,9% van de bacteriën*
*In laboratoriumtesten
| CNK | 4827580 |
|---|---|
| Organisaties | Haleon |
| Merken | Corega |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 176 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 70 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |