Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Robuuste en praktische wandhouder voor Cederroth Oogdouche 500 ml (REF 725200). Met de wandhouder krijgt de flacon een bepaalde plaats zodat iedereen weet waar u hem kunt vinden. De flacon zit muurvast in de wandhouder en wordt automatisch geopend wanneer deze uit de houder wordt gedraaid – u kunt onmiddellijk beginnen het oog te spoelen.
Kan op verscheidene manieren worden aangebracht en past daarom op alle werkplekken en in alle ruimten. Een luminescent instructiebord is bijgevoegd.
Een luminescent instructiebord is bijgevoegd.
Voor alle werkplekken
Wandhouder oogspoeling.
Muurhouder:
Breedte: 10 cm
Hoogte: 27 cm
| CNK | 4231916 |
|---|---|
| Organisaties | Firstaid 4 all BV |
| Merken | Cederroth |
| Breedte | 170 mm |
| Lengte | 293 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |