Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Groen-geel fotoluminescent dubbelzijdig bord om aan te geven waar eerstehulpuitrusting te vinden is. De fotoluminescente nagloeiing blijft tot 15 uur na volledig te zijn opgeladen door licht.
Het bord heeft gaten in elke afgeronde hoek om aan de muur te schroeven.
eerstehulpuitrusting signaleren
Dubbelzijdig en fluorescerend. 20 x 20 cm.
Accessoire:
| CNK | 4232237 |
|---|---|
| Organisaties | Firstaid 4 all BV |
| Merken | Cederroth |
| Breedte | 200 mm |
| Lengte | 200 mm |
| Diepte | 7 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |