Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Roestvrijstalen pincet, afzonderlijk verpakt in plastic zakjes. De pincetten zijn ontworpen voor de eerste hulp, bijvoorbeeld, bij de hantering van verbanden of het verwijderen van vreemde voorwerpen uit wonden. Afmetingen: 100 mm.
voor gebruik in een eerstehulpsituatie, bijvoorbeeld voor het hanteren van verband of verwijderen van vreemd materiaal uit een wond
lengte: 10 cm
| CNK | 4232195 |
|---|---|
| Organisaties | Firstaid 4 all BV |
| Merken | Cederroth |
| Breedte | 121 mm |
| Lengte | 200 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |