Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Cederroth oogdouche – bewezen effectiever dan een fysiologische zoutoplossing bij spetters alkaliën en zuren.
Cederroth oogdouchestation is ontworpen om snel hulp te kunnen bieden. Het station heeft plaats voor 2 flessen die automatisch worden geopend wanneer ze uit de houder worden gedraaid. De flessen zijn zo vormgegeven dat het oog gedurende ca. 1,5 minuut met een rijke stroom wordt gespoeld. 4,5 jaar houdbaarheidstermijn.
Oogspoeling
Inhoud
| CNK | 4231890 |
|---|---|
| Organisaties | Firstaid 4 all BV |
| Merken | Cederroth |
| Breedte | 294 mm |
| Lengte | 572 mm |
| Diepte | 123 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |