Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Cederroth oogdouche (5 x 500ml) in koffer. Praktisch mee te dragen bijvoorbeeld bij mobiel werk of tijdens het vervoer naar het ziekenhuis. Robuuste transparante koffer van hard plastic met handgreep. Gemakkelijk te openen met degelijke gele sluitingen die naar opzij worden geschoven. Kan met de wandhouder (REF 51011041) aan de wand worden gehangen.
Oogspoeling
Inhoud
5 st Cederroth oogdouche (REF 725200)
| CNK | 4231965 |
|---|---|
| Organisaties | Firstaid 4 all BV |
| Merken | Cederroth |
| Breedte | 85 mm |
| Lengte | 400 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 5 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |