Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Met Cederroth Eerstehulppaneelen vindt u altijd de noodzakelijke hulpmiddelen op hun plaats, met direct op de verpakkingen gedrukte duidelijke en gemakkelijk te begrijpen instructies.
Het Mini-eerstehulppaneel is een kleiner paneel met alleen pleisters en bloedstelpend verband. Past in kleinere ruimten of als aanvulling op een andere eerstehulpuitrusting.
Wanneer de pleister uit de automaat wordt getrokken laat de ene beschermende papierstrook los en kan de pleister met een enkele hand worden aangebracht.
Inhoud
| CNK | 4231692 |
|---|---|
| Organisaties | Firstaid 4 all BV |
| Merken | Cederroth |
| Breedte | 255 mm |
| Lengte | 423 mm |
| Diepte | 52 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |