Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
De Cederroth Eerstehulpkast is in het bijzonder geschikt voor werkplekken met een milieu dat is blootgesteld aan vuil, stof of vocht. Deze is geschikt voor plaatsen waarvoor het belangrijk is, dat ze beschikken over een uitgebreidere eerstehulpuitrusting
De Cederroth Eerstehulpkast dubbeldeurs heeft een uniek design. De kast is van plaatmetaal en heeft twee deuren die de kast in twee delen verdelen. Het buitenste gedeelte is opgebouwd als Eerstehulppaneel met gemakkelijk bereikbare eerstehulpproducten. Een plexiglasdeur beschermt de producten tegen stof en vocht. Het binnengedeelte van de kast bestaat uit een afsluitbare ruimte met een flinke voorraad bijvulproducten.
Inhoud
| CNK | 4232005 |
|---|---|
| Organisaties | Firstaid 4 all BV |
| Merken | Cederroth |
| Breedte | 380 mm |
| Lengte | 580 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |