Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Cederroth Beademingsmasker in handig etui met sleutelring. Een hulpmiddel om op de juiste wijze mond-op-mondbeademing te geven en tegelijkertijd het risico op contact tussen de hulpverlener en het slachtoffer te verkleinen.
Beademingsmasker met terugslagklep en duidelijke instructies die direct op het doek zijn gedrukt.
hulp bij het geven van mond-op-mond reanimatie aan een gewond persoon
Inhoud
1st. beademingsmasker met terugslagklep
| CNK | 4232187 |
|---|---|
| Organisaties | Firstaid 4 all BV |
| Merken | Cederroth |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |