Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Warmte-ruggordel
Anatomische pasvorm
Thermisch, huidvriendelijk elastisch breiwerk
Zacht en soepel
Zonder naad
Uitvoering: H 25 cm
Kleur: wit
Artrose
Lumbago
Blootstelling aan koude
30% LANA, 30% ANGORA, 34% ACRYLIC, 6% EA
| CNK | 0088658 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 145 mm |
| Lengte | 324 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |