Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Synthetische schapenvacht van
hoogstaande kwaliteit (100% polyester)
Anti-allergisch, zacht en veerkrachtig
Onderhoud: machinewasbaar 100°C
of autoclaveerbaar 130°C
Kleur: beige, wit
Verpakking: per paar
Dementie
Preventie
• Zelfverwonding
• Uittrekken sondes
• Lostrekken verbanden
Valpreventie
100% PES
| CNK | 1047380 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 200 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |