Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Tweelaags compressiekous "+/-30 mm Hg" die boven elkaar worden gedragen, bestaande uit;
witte onderkous AD+P "10 mm Hg" die men dag en nacht draagt, eventueel over een verband
beige bovenkous AD-P "20 mm Hg" die men overdag draagt
Ulcis cruris venosum
Voorkomt recidieven
WIT: 85% PA, 15% EL + NATUUR: 66% PA, 34% EL
| CNK | 3182961 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 185 mm |
| Lengte | 270 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |