Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Bekkengordel
Zeer stevig elastisch breiwerk met extra band
(afneembaar), die zijdelings sluit met velcro
(regelbare druk)
Sluiting: regelbare velcro - vooraan (midden)
Uitvoering: H 10 cm
Kleur: beige
Bekkeninstabiliteit
Zwangerschap
66% PES, 16% CO, 16% EA, 2% PA
Tip: positioneer bekkengordel ter
hoogte van femurkop
| CNK | 1382746 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 180 mm |
| Lengte | 302 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |