Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Buikgordel
Elastische stof
Ademend, huidvriendelijk materiaal
Snit: licht anatomisch
Sluiting: regelbare velcro - vooraan (links)
Uitvoering: H 20 cm
Kleur: wit
Posttraumatisch
Eventratie
Postoperatief
Postnataal
Obesitas
Preventie
56% PES, 34% PAmono, 10% EA
| CNK | 0433995 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 180 mm |
| Lengte | 302 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |