Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Buikgordel
Zeer stevig elastisch breiwerk
Betere pasvorm en optimaal draagcomfort door huidvriendelijk tricot
Snit: anatomische pasvorm
Sluiting: regelbare velcro - zijkant (links)
Uitvoering: H voor 22 cm / rug 17 cm
H voor 25 cm / rug 20 cm
Kleur: beige
Posttraumatisch
Eventratie
Postoperatief
Musculaire insuffi ciëntie
Obesitas
Preventie
66% PES, 17% CO, 16% EA, 1% PA
| CNK | 1068055 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 219 mm |
| Lengte | 302 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |