Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
De apotheek zal gesloten zijn op vrijdag 15/05 en met zaterdag 16/05. Bestellingen via de webshop zijn dan niet mogelijk, aankopen aan de automaat blijven wel mogelijk indien het product voorradig is, dan ziet U de vermelding 'onmiddellijk beschikbaar'.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Ruggordel
Ruggedeelte: sterk katoen met warmtevacht en 3 soepele baleinen
Zijpanelen: 2 elastische delen (regelbare steun)
Snit: rechte gordel
Sluiting: regelbare velcro (2-delig) -
vooraan (midden)
Uitvoering: H 20 cm
Kleur: beige
Posttraumatisch
Artrose
80% PES, 10% EA, 10% PA
| CNK | 0679571 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 219 mm |
| Lengte | 302 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |